O nas

O nas

Jesteśmy firmą o charakterze rodzinnym. To nasi rodzice, ponad 25 lat temu, stworzyli podwaliny dzisiejszej Grupy Kapitałowej WOKAS

Wokas

Pasja i zapał naszych rodziców udzieliły się również nam i zainspirowały do kontynuacji ich dzieła oraz dalszego rozwoju marki WOKAS.
To właśnie one sprawiły, że jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy wyrób profesjonalnej okrywy torfowej do uprawy pieczarek, przekształcając firmę w niekwestionowanego lidera na rodzimym rynku. Szacujemy, że obecnie na 5 polskich pieczarek aż 3 rosną na okrywach WOKAS.

Nie poprzestaliśmy jednak na tym i w kolejnych latach rozszerzyliśmy ofertę sprzedażową o podłoża ogrodnicze, nawozy oraz maszyny rolnicze. Dzięki temu dziś z dumą możemy powiedzieć, że liczymy się wśród najlepszych i największych.

Wokas

Nasze wyroby produkowane są w aż 7 zakładach

Większość z nich to nowoczesne obiekty, wyposażone w najlepsze i najsprawniejsze w swojej kategorii automaty pakujące.

Wokas

Eksportujemy do większości państw Europy Środkowo-Wschodniej

Na początku naszej działalności skupiliśmy się na współpracy z klientami z rynku rodzimego oraz zza wschodniej granicy.

Następnie, wraz z dynamicznym rozwojem, rozpoczęliśmy ekspansję na inne państwa regionu. I choć rynek krajowy wciąż jest dla nas najważniejszy pod względem wielkości sprzedaży, nie zapominamy o eksporcie i dziś nasze produkty można znaleźć w większości państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Nasz cel

Wierzymy, że aby dalej się rozwijać, musimy nie tylko spełnić ich potrzeby i oczekiwania, ale też konsekwentnie wzmacniać wiarygodność oraz zaufanie i budując na nich długofalowe relacje.

Nasze standardy

Zadowolenie Klientów to nasz priorytet, dlatego robimy wszystko, by nasze produkty były najwyższej jakości.

Nasze wartości

Wierzymy, że nie ma rozwoju bez prawdziwych wartości, dlatego swoje działania staramy się na nich budować.